ЦВК утворила окружні виборчі комісії
ЦВК утворила окружні виборчі комісії
Постанова ЦВК від 26 серпня 2012 року № 604.
26 серпня 2012 року № 604
Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Розглянувши подання депутатських фракцій, про сформування та реєстрацію яких у Верховній Раді України шостого скликання було оголошено на пленарному засіданні: фракції Партії регіонів у Верховній Раді України; фракції "Блок Юлії Тимошенко – "Батьківщина"; фракції Блоку "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": "Народний Союз Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни; фракції Комуністичної партії України; фракції Народної Партії у Верховній Раді України щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, а також відповідні подання політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 24 серпня 2012 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу окружних виборчих комісій є відхиленими, згідно з пунктом 1 частини другої статті 13, частинами першою – третьою, п’ятою – сьомою статті 26, частинами першою, третьою – сьомою, дев’ятою – одинадцятою статті 27, підпунктом 1 пункту 4 розділу XV Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісіяпостановляє:
1. Утворити окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року згідно з додатками 1 – 27.
2. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.
3. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.
4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Голова Центральної виборчої комісії В. ШАПОВАЛ
Додаток 23 |
СКЛАД
окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
28 жовтня 2012 року
Черкаська область |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Семешева Ірина Ігорівна, 1991 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України". |
|
Заступник голови комісії – Петрова Антоніна Степанівна, 1957 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України". |
|
Секретар комісії – Денисенко Сергій Юрійович, 1993 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина". |
|
Члени комісії: |
|
Денисенко Оксана Володимирівна, 1961 року народження – від Християнсько-демократичної партії України; |
|
Коваленко Марина Анатоліївна, 1966 року народження – від Ліберальної партії України; |
|
Козько Ольга Іванівна, 1951 року народження – від фракції Партії регіонів; |
|
Коломієць Петро Павлович, 1949 року народження – від фракції комуністів; |
|
Кравчук Петро Дмитрович, 1987 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність"; |
|
Липко Петро Іванович, 1959 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО"; |
|
Миколенко Василь Олександрович, 1952 року народження – від Української Народної Партії; |
|
Сіренко Ігор Володимирович, 1976 року народження – від Української партії "Зелена планета"; |
|
Устимова Лариса Миколаївна, 1960 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!"; |
|
Фатенко Володимир Миколайович, 1979 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ"; |
|
Халілова Айше Ісаївна, 1965 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА"; |
|
Чен Надія Андріївна, 1957 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина"; |
|
Чорноус Олександр Васильович, 1968 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України; |
|
Чуприніна Людмила Вікторівна, 1991 року народження – від Партії "Руський блок"; |
|
Юрченко Ганна Герасимівна, 1943 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона". |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Халіляєва Аліє Іслямівна, 1955 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА". |
|
Заступник голови комісії – Шабатура Леонід Юрійович, 1962 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО". |
|
Секретар комісії – Халілова Зейнеп Мансурівна, 1988 року народження – від Партії "Руський блок". |
|
Члени комісії: |
|
Баєга Валентина Іванівна, 1952 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина"; |
|
Бурлай Іван Іванович, 1952 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!"; |
|
Дралова Лариса Анатоліївна, 1972 року народження – від Християнсько-демократичної партії України; |
|
Дубас Андрій Богданович, 1987 року народження – від Української Народної Партії; |
|
Жолубова Галина Павлівна, 1949 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України"; |
|
Кір’ян Микола Федорович, 1938 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України; |
|
Кузнєцов Микола Олександрович, 1970 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина"; |
|
Мінько Василь Васильович, 1972 року народження – від фракції Партії регіонів; |
|
Нагуляк Валентина Петрівна, 1947 року народження – від Української партії "Зелена планета"; |
|
Натяган Сергій Андрійович, 1974 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України"; |
|
Овчаренко Олександр Сергійович, 1985 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність"; |
|
Ременюк Наталія Володимирівна, 1971 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ"; |
|
Сербіна Тетяна Миколаївна, 1968 року народження – від Ліберальної партії України; |
|
Шаповал Володимир Анатолійович, 1974 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона"; |
|
Шепетун Анатолій Іванович, 1950 року народження – від фракції комуністів. |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Паламар Андрій Павлович, 1980 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ". |
|
Заступник голови комісії – Сумовський Степан Антонович, 1939 року народження – від фракції комуністів. |
|
Секретар комісії – Білоброва Тетяна Валентинівна, 1975 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". |
|
Члени комісії: |
|
Бандурко Людмила Петрівна, 1947 року народження – від фракції Партії регіонів; |
|
Белялова Гульнара Ісламівна, 1949 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА"; |
|
Ворошило Леонід Костянтинович, 1946 року народження – від Української Народної Партії; |
|
Гнот Іван Михайлович, 1982 року народження – від Християнсько-демократичної партії України; |
|
Гусак Наталія Сергіївна, 1970 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина"; |
|
Жданова Руслана Анатоліївна, 1965 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України; |
|
Кодола Ірина Миколаївна, 1956 року народження – від Української партії "Зелена планета"; |
|
Леон Валерій Якович, 1944 року народження – від Ліберальної партії України; |
|
Нестеренко Зоя Георгіївна, 1949 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України"; |
|
Олійник Інна Володимирівна, 1984 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність"; |
|
Перетятько Тетяна Володимирівна, 1962 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона"; |
|
Піхотник Борис Дмитрович, 1990 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО"; |
|
Романченко Ірина Петрівна, 1981 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина"; |
|
Філімонова Катерина Михайлівна, 1991 року народження – від Партії "Руський блок"; |
|
Шевченко Лідія Іванівна, 1954 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України". |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Жмурко Лілія Олександрівна, 1967 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність". |
|
Заступник голови комісії – Сивун Петро Іванович, 1960 року народження – від Української партії "Зелена планета". |
|
Секретар комісії – Матвійчук Світлана Іванівна, 1971 року народження – від фракції Партії регіонів. |
|
Члени комісії: |
|
Аблязізов Ельдар Ремзійович, 1984 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА"; |
|
Боднар Людмила Іванівна, 1965 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України; |
|
Гасимова Ірина Миколаївна, 1962 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО"; |
|
Гордієнко Наталія Петрівна, 1958 року народження – від Ліберальної партії України; |
|
Клюй Олена Володимирівна, 1961 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона"; |
|
Кобилінський Володимир Якович, 1949 року народження – від фракції комуністів; |
|
Міщенко Віктор Павлович, 1969 року народження – від Української Народної Партії; |
|
Порошина Ярослава Валеріївна, 1990 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України"; |
|
Россоха Лілія Дмитрівна, 1972 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України"; |
|
Семенчук Тамара Петрівна, 1956 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина"; |
|
Середенко Анна Володимирівна, 1988 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ"; |
|
Сікан Наталія Олександрівна, 1974 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!"; |
|
Уржумова Юлія Володимирівна, 1990 року народження – від Партії "Руський блок"; |
|
Шилов Олександр Анатолійович, 1976 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина"; |
|
Щербатенко Олександр Степанович, 1949 року народження – від Християнсько-демократичної партії України. |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Жиляєв Дмитро Андрійович, 1980 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина". |
|
Заступник голови комісії – Петренко Олег Миколайович, 1950 року народження – від Української Народної Партії. |
|
Секретар комісії – Соколенко Олег Дмитрович, 1973 року народження – від Ліберальної партії України. |
|
Члени комісії: |
|
Безродна Лариса Петрівна, 1966 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України"; |
|
Внуков Валерій Олександрович, 1979 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність"; |
|
Георгієв Сергій Олександрович, 1988 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА"; |
|
Захарченко Михайло Миколайович, 1988 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ"; |
|
Зозуля Максим Володимирович, 1990 року народження – від Християнсько-демократичної партії України; |
|
Каменецька Ольга Хрисантіївна, 1944 року народження – від фракції Партії регіонів; |
|
Караваєв Юрій Кузьмич, 1948 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України; |
|
Карський Станіслав Михайлович, 1940 року народження – від фракції комуністів; |
|
Лєсная Лідія Вікторівна, 1944 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України"; |
|
Марченко Ігор Миколайович, 1988 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина"; |
|
Пономаренко Світлана Василівна, 1963 року народження – від Української партії "Зелена планета"; |
|
Прилепський Сергій Михайлович, 1974 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!"; |
|
Умерова Ліля Наріманівна, 1987 року народження – від Партії "Руський блок"; |
|
Чорновіл Світлана Володимирівна, 1967 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО"; |
|
Щербатюк Віталій Іванович, 1963 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона". |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Буга Лідія Андріївна, 1958 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона". |
|
Заступник голови комісії – Смілянський Юрій Миколайович, 1978 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України. |
|
Секретар комісії – Кравченко Віталій Іванович, 1977 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ". |
|
Члени комісії: |
|
Балабак Валентин Федорович, 1954 року народження – від фракції Партії регіонів; |
|
Беклеміщева Людмила Віталіївна, 1969 року народження – від Української партії "Зелена планета"; |
|
Гаврилюк Василь Григорович, 1965 року народження – від політичної партії Єдиний Центр; |
|
Гайдук Наталія Миколаївна, 1981 року народження – від Ліберальної партії України; |
|
Гордієнко Світлана Павлівна, 1959 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА"; |
|
Демент’єва Любов Викторівна, 1963 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО"; |
|
Каракуля Марія Степанівна, 1948 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина"; |
|
Корнієнко Олександр Степанович, 1986 року народження – від Християнсько-демократичної партії України; |
|
Крохмальний Андрій Володимирович, 1987 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!"; |
|
Орлюк Микола Васильович, 1941 року народження – від фракції комуністів; |
|
Охріменко Юлія Іванівна, 1992 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність"; |
|
Смирнова Анжела Олександрівна, 1969 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина"; |
|
Ткаченко Оксана Миколаївна, 1978 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України"; |
|
Уваров Віктор Броніславович, 1977 року народження – від Партії "Руський блок"; |
|
Швиденко Марина Юріївна, 1980 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України". |
|
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України |
|
Голова комісії – Улянич Федір Миколайович, 1954 року народження – від Християнсько-демократичної партії України. |
|
Заступник голови комісії – Токар Олександра Сергіївна, 1953 року народження – від політичної партії Єдиний Центр. |
|
Секретар комісії – Ковтун Петро Михайлович, 1948 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина". |
|
Члени комісії: |
|
Білозор Любов Григорівна, 1954 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ"; |
|
Брилевський Генріх Львович, 1937 року народження – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО"; |
|
Васик Анна Станіславівна, 1993 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА"; |
|
Волошина Лідія Єгорівна, 1951 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України; |
|
Клименко Ольга Анатоліївна, 1984 року народження – від Української партії "Зелена планета"; |
|
Кобилянська Оксана Миколаївна, 1970 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України"; |
|
Кондратюк Валерій Петрович, 1966 року народження – від фракції Партії регіонів; |
|
Король Валентин Степанович, 1949 року народження – від фракції комуністів; |
|
Маленко Ольга Вікторівна, 1958 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона"; |
|
Остапенко Тетяна Миколаївна, 1952 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина"; |
|
Рясна Олена Вікторівна, 1973 року народження – від Політичної партії "Руська Єдність"; |
|
Титов Антон Володимирович, 1984 року народження – від Партії "Руський блок"; |
|
Умрихін Андрій Васильович, 1972 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України"; |
|
Ханапетов Олександр Володимирович, 1983 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". |
|
Шевченко Микола Пантелеймонович, 1945 року народження – від Ліберальної партії України. |
|
Секретар
Центральної виборчої комісії Т. ЛУКАШ
коментарі (0)